Gdzie krzyż - tam młodzież

wp

dodane 04.09.2015 23:12

Znaki Światowych Dni Młodzieży nawiedzą 15 miejscowości naszej diecezji. Zobacz, kiedy będą u ciebie!

Przez dwa tygodnie krzyż i ikona - znaki ŚDM - pielgrzymują po diecezji płockiej Przez dwa tygodnie krzyż i ikona - znaki ŚDM - pielgrzymują po diecezji płockiej
Urszula Rogólska /Foto Gość

Sobota, 5 września - PŁOCK

Od 23.00 - czuwanie, przywitanie krzyża i ikony ŚDM w MCEW Studnia. O północy bp Piotr Libera będzie przewodniczył Mszy św. przed kościołem pw. Miłosierdzia Bożego. Po Eucharystii - nocne czuwanie w MCEW Studnia

Niedziela, 6 września - DOBRZYŃ N. DRWĘCĄ

10.00 - parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Poniedziałek, 7 września - PŁOŃSK

10.30 - parafia pw. św. Michała Archanioła: spotkanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i III klas szkół gimnazjalnych z Płońska - koncert ewangelizacyjny zespołu Chajim i świadectwa wolontariuszy (plac przy kościele)

12.30-19.00 - parafia pw. św. Michała Archanioła: adoracja i możliwość osobistej modlitwy przy krzyżu i ikonie ŚDM (kościół)

20.00 - parafia pw. św. M.M. Kolbego: koncert ewangelizacyjny TGD

22.00 - parafia pw. św. M.M. Kolbego: nabożeństwo Słowa i nocna adoracja przy krzyżu i ikonie ŚDM

Wtorek, 8 września - MŁAWA

10.00-15.00 - spotkania przy krzyżu i ikonie ŚDM w pięciu szkołach ponadgimnazjalnych z uroczystym przejściem od szkoły do szkoły

16.00 - parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika: wniesienie krzyża i ikony do kościoła oraz możliwość osobistej adoracji symboli ŚDM

18.00 - Msza św. przy krzyżu i ikonie ŚDM

21.00 - Apel Jasnogórski i program słowno-muzyczny

Środa, 9 września - NASIELSK

10.00-15.00 - parafia pw. św. Wojciecha, spotkania przy krzyżu i ikonie ŚDM dla młodzieży ze szkół w Nasielsku

16.00 - parafia pw. św. Katarzyny

18.00 - parafia pw. św. Wojciecha: Msza św. przy krzyżu i ikonie ŚDM, nocne czuwanie

Czwartek, 10 września - MAKÓW MAZOWIECKI

9.00 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w LO Marii Curie-Skłodowskiej i Gimnazjum nr 1

10.15 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w Gimnazjum nr 2

11.45 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w SSOWZ im. ks. Jana Twardowskiego

12.45 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS nr 2

15.00 - parafia pw. św. Brata Alberta: Koronka do Bożego Miłosierdzia

17.00 - parafia pw. św. Józefa: czuwanie modlitewne

18.00 - parafia pw. św. Józefa: Msza św. przy krzyżu i ikonie ŚDM dla parafialnych centrów ŚDM dekanatu makowskiego

19.00 - Droga Krzyżowa ulicami miasta

21.00 - parafia pw. św. Józefa: Apel Jasnogórski

21.45-23.00 - parafia pw. św. Józefa: czuwanie przy krzyżu i ikonie ŚDM

Piątek, 11 września - PŁOCK i OBORY

8.00-10.00 - parafia pw. św. Benedykta: spotkania przy krzyżu i ikonie w szkołach ponadgimnazjalnych

10.30-11.45 - parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego na Górkach

15:00-22.00 - Obory, sanktuarium Matki Bolesnej

23.00-8.00 - Płock, parafia pw. św. Bartłomieja: Ruch Światło-Życie, spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM, nocne czuwanie

Sobota, 12 września - GOSTYNIN

10.30 - parafia pw. Miłosierdzia Bożego: przywitanie krzyża i ikony ŚDM

14.00 - Droga Krzyżowa ulicami miasta

15.00 - parafia pw. św. Marcina: Koronka do Bożego Miłosierdzia, do północy czuwanie modlitewne przy krzyżu i ikonie ŚDM

Niedziela, 13 września - GOSTYNIN, PŁOCK, MODLIN

7.00 i 8.30 - Gostynin, parafia pw. św. Marcina: Msze św. przy krzyżu i ikonie ŚDM

12.00 - Płock, parafia pw. św. Stanisława Kostki: Msza św. przy krzyżu i ikonie ŚDM

19.00-23.00 - Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin Stary), parafia pw. św. M.M. Kolbego

Poniedziałek, 14 września - PŁOCK

00.00-8.30 - Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek: nocne czuwanie przy krzyżu i ikonie ŚDM

9.00 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w LO im. Stanisława Małachowskiego

10.00-13.30 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM - szkoły w Płocku

14.00-15.30 - Płock, Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

15.30-20.00 - peregrynacja krzyża i ikony ŚDM ulicami miasta (duszpasterstwa młodzieżowe i parafie w Płocku)

20.00 - parafia pw. Świętego Krzyża: nocne czuwanie przy krzyżu i ikonie ŚDM

Wtorek, 15 września - RYPIN

8.00 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS nr 2

9.30 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS nr 4

11.00 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS nr 1

12.30 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS nr 3

15.00 - parafia pw. Trójcy Świętej: Koronka do Bożego Miłosierdzia

17.30 - parafia pw. św. Stanisława Kostki: Msza św. ku czci św. Stanisława Kostki przy ikonie i krzyżu ŚDM

19.30 - peregrynacja krzyża i ikony ŚDM ulicami miasta, koncert ewangelizacyjny, Apel Jasnogórski (Nowy Rynek)

Środa, 16 września - CIECHANÓW

8.00 - parafia pw. św. Piotra Apostoła: przywitanie krzyża i ikony ŚDM, spotkanie modlitewne dla uczniów LO im. Z. Krasińskiego

10.00 - parafia pw. św. Józefa: spotkanie modlitewne dla uczniów ZSZ nr 1, ZSZ nr 3 oraz uczniów III klas Gimnazjum nr 3

12.00 - parafia pw. św. Tekli: spotkanie dla uczniów ZSZ nr 2

14.00 - parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

16.30 - parafia pw. Błogosławionych Płockich Męczenników

20.00-22.00 - parafia pw. św. Józefa: czuwanie modlitewne przy krzyżu i ikonie ŚDM na placu przy pomniku św. Jana Pawła II

Czwartek, 17 września - PUŁTUSK

8.55 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w LO im. Piotra Skargi

10.00 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS nr 3

11.15 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS im. Jana Ruszkowskiego

12.40 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w ZS nr 2 z oddziałami integracyjnymi

14.00 - spotkanie przy krzyżu i ikonie ŚDM w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz

15.00 - parafia pw. św. Stanisława Kostki

17.00 - parafia pw. św. Jana Pawła II: Msza św. przy krzyżu i ikonie ŚDM

19.00-00.00 - kościół szkolny: czuwanie dla młodzieży przy krzyżu i ikonie ŚDM

Piątek, 18 września - SIERPC I PRZASNYSZ

9.00 - pl. Europejski: przywitanie krzyża i ikony ŚDM

10.00-12.00 - Sierpc: spotkania przy krzyżu i ikonie ŚDM w LO, ZS nr 1, ZS nr 2

od 15.00 - Przasnysz

Sobota, 19 września - PRZASNYSZ I ROSTKOWO

11.00 - Rostkowo, pielgrzymka dzieci: Msza św. pod przewodnictwem bp. Piotra Libery

12.15 - program ewangelizacyjny dla dzieci o ŚDM "Błogosławieni miłosierni"

16.00 - Przasnysz, pielgrzymka młodzieży: Msza św. pod przewodnictwem bp. Piotra Libery

17.15 - Droga Krzyżowa młodzieży ze znakami ŚDM do Rostkowa

19.15 - Rostkowo: program ewangelizacyjny "Błogosławieni miłosierni"

20.00 - przekazanie krzyża i ikony ŚDM młodzieży z greckokatolickiej diecezji wrocławsko-gdańskiej