W szkole człowieczeństwa

Ci starsi i ci młodsi – strażacy z diecezji płockiej modlili się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Nieba w Koziebrodach.

Centralnym punktem cyklicznego spotkania była Eucharystia pod przewodnictwem bp. Szymona Stułkowskiego. W homilii przypomniał, że strażacka służba wymaga nie tylko sprawności i gotowości do działania, ale także troski o życie duchowe.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

Czytasz fragment artykułu

Subskrybuj i czytaj całość

już od 14,90

Poznaj pełną ofertę SUBSKRYPCJI

Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »