Nowy numer 3/2021 Archiwum

Gorączka w moim sercu

Patrycja Malinowska to niewidoma płocczanka, która szerszej publiczności kojarzy się z występami w telewizyjnym show "Must be the music”. Swymi śpiewem zachwyciła jurorów Polsatu. Wystąpiła także przed Janem Pawłem II.

Byliśmy wtedy z wycieczką dzieci niewidomych z Lasek. Wyjazd w 2003 r. organizowały nam siostry. To było ogromne przeżycie. Podczas audiencji generalnej śpiewałam wtedy fragmenty "Tryptyku rzymskiego”.

Na pewno sama świadomość, że miałam okazję i wielki zaszczyt stanąć twarzą w twarz z tak znakomitym człowiekiem, było olbrzymim wyróżnieniem. Wcześniej planowałam powiedzieć wiele rzeczy papieżowi, pozdrowić od rodziców, ale zupełnie o wszystkim zapomniałam.

To było tak emocjonujące spotkanie, że trudno je opisać. Pamiętam, że temperatura na dworze była wysoka, jakieś 42 stopnie gorąca, ale w moim sercu była jeszcze większa. Ono biło niesamowicie. Ten wyjazd wspominam szczególnie przez to niezapomniane spotkanie z Janem Pawłem II. Teraz marzę, żeby spotkać papieża Franciszka. Może uda mi się wybrać z zespołem do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.