• facebook
 • rss
 • Znicz 2015

  Agnieszka Otłowska

  dodane 02.11.2015 11:36

  Choć na naszych drogach w tych dniach było w miarę bezpiecznie, to i tak policjanci zatrzymali kilku nietrzeźwych kierowców.

  - W ciągu weekendu doszło do jednego wypadku drogowego i dziesięciu kolizji - mówi podkom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji. - Do wypadku drogowego doszło 31 października, ok. 3 nad ranem, w miejscowości Chruszczewo. Jedna osoba została ranna. W aucie podróżowało czterech mężczyzn, którzy są mieszkańcami powiatu mławskiego. Od mężczyzn wyczuwalna była woń alkoholu. Obecnie prowadzone są czynności w celu ustalenia kierującego pojazdem - informuje.

  W czasie minionego weekendu ciechanowska policja zatrzymała trzech nietrzeźwych kierowców, wydała 82 mandaty w ruchu drogowym, zatrzymała 3 prawa jazdy i 7 dowodów rejestracyjnych.

  Na drogach w powiecie płockim wyglądało to nieco bezpieczniej, choć i tu nie obyło się bez kolizji. Jeden wypadek i trzy osoby ranne, a także kilka kolizji, za to zero pijanych kierowców - tak przedstawia się bilans na płockich drogach. - Do jednego wypadku w ten weekend doszło w piątek w Chmielewie, gm. Wyszogród na drodze krajowej nr 60 - mówi asp. szt. Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

  - Obrażeń ciała w wypadku doznały trzy osoby, które trafiły do szpitala. Nie mamy informacji, by obrażenia zagrażały ich życiu - dodaje asp. szt. Piasek. Pozostałe zdarzenia minionego weekendu były mniej groźne, ale i tak policjanci mieli sporo roboty. – Płoccy policjanci odnotowali aż 26 kolizji (16 w Płocku, 10 w powiecie). Nie zatrzymano za to żadnego pijanego kierowcy, zarówno w Płocku jak i powiecie płockim – informuje asp. szt. Krzysztof Piasek.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół